Współpraca ze wschodnimi partnerami to stabilna rekrutacja

Współpraca ze wschodnimi partnerami to stabilna rekrutacja

Jesteśmy dumni, że już od ponad 4 lat prowadzimy współpracę z agencjami z krajów takich jak: Białoruś, Rosja, Ukraina, Kazachstan. Możemy poszczycić się stabilnością i zgodnością współpracy, dzięki czemu możemy zastosować zasadę przejrzystości działań obu stron. Zawsze jesteśmy gotowi poszerzyć nasze partnerstwo i przedyskutować indywidualne omówienie warunków współpracy.

Oczywistą zaletą jest lokalizacja naszej agencji pracy – znajduje się ona w Polsce co pozwala nam zapewnić najwyższą jakość usług zarówno pracownikom jak i pracodawcom. Obecnie kolaborujemy z wieloma dużymi przedsiębiorstwami zlokalizowanymi na terenie województwa Podlaskiego, Mazowieckiego oraz Warmińsko-Mazurskiego. Posiadamy szeroką bazę wolnych wakatów dla osób o różnym profilu i doświadczeniu zawodowym. Świadczymy również usługi zatrudnienia dla osób niedoświadczonych – zapewniamy odpowiednie przeszkolenie w docelowym przedsiębiorstwie. Nasi kandydaci mogą zostać waszymi pracownikami już jutro!

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie partnerów i z przyjemnością wdrażamy nowe projekty pozwalające na obopólne poszerzenie możliwości – zarówno nasze jak i przedsiębiorstwa.

Jeśli planujesz utworzyć kanał korzystnej współpracy z bogatą w doświadczenie Agencją Pośrednictwa Pracy zlokalizowaną w Polsce – niezwłocznie skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *